ГДЗ з математики для 5 класу

ГДЗ для 5 класу

ГДЗ математика 5 клас Істер 2022  Автори: О. С. Істер
Рік видання: 2022
Видавництво: Генеза, Київ
ГДЗ математика 5 клас Скворцова 2022  Автори: Світлана Скворцова
Рік видання: 2022
Видавництво: Ранок, Харків
ГДЗ математика 5 клас Мерзляк 2022  Автори: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Рік видання: 2022
Видавництво: Гімназія, Харків
ГДЗ математика 5 клас Бевз 2022  Автори: В. Г. Бевз, Д. В. Васильєва, Н. Владімірова
Рік видання: 2022
Видавництво: Київ, Освіта
ГДЗ математика 5 клас Беденко 2022  Автори: М. Беденко, І. Клочко, Т. Кордиш, В. Тадеєв
Рік видання: 2022
Видавництво: Богдан, Тернопіль
ГДЗ математика 5 клас Тарасенкова 2022 

Автори: Н. А. Тарасенкова, І. М. Богатирьова,

О. М. Коломієць, З. О. Сердюк, Ю. В. Рудніцька
Рік видання: 2022
Видавництво: Оріон, Київ

ГДЗ математика 5 клас Кравчук, Янченко 2022  Автори: В. Кравчук, Г. Янченко
Рік видання: 2022
Видавництво: Навчальна книга, Тернопіль
ГДЗ математика 5 клас Мерзляк 2018  Автори: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Рік видання: 2018
Видавництво: Гімназія, Харків
ГДЗ математика 5 клас Мерзляк 2018 

Робочий зошит
Автори: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Рік видання: 2018
Видавництво: Гімназія, Харків

ГДЗ математика 5 клас Істер 2018  Автори: О. С. Істер
Рік видання: 2018
Видавництво: Генеза, Київ
ГДЗ математика 5 клас Істер 2018 Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт  Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт
Автори: О. С. Істер
Рік видання: 2018
Видавництво: Генеза, Київ
ГДЗ математика 5 клас Тарасенкова 2018  Автори: Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.П. Бочко
Рік видання: 2018
Видавництво: Київ, Освіта

Онлайн ГДЗ з математики за 5 клас

Головною відмінністю навчальних посібників та готових домашніх завдань з математики за 5 клас до них - велика кількість практичних завдань і матеріалів. Завдання, в тому числі непрості текстові та розв'язання рівнянь та нерівностей, побудова графіків функцій і знаходження геометричних величин, дії з дробами - все це зажадає від п'ятикласника вдумливого підходу, зосередженості на результаті, бажання працювати відповідально.

Складаючи план роботи з дисципліни, необхідно враховувати:

 • Базовий рівень підготовленості п'ятикласника, багаж математичних знань, засвоєних ним в рамках курсу початкової школи.
 • Зацікавленість в предметі, бажання не просто опанувати базовий матеріал, а більш глибоко вивчити математику, брати участь у всіляких заходах та конкурсах з неї.
 • Кількість часу, який можливо і буде витрачено на вивчення дисципліни, роботу з ГДЗ, не тільки за основним підручником, за яким дисципліна вивчається в школі, але й за додатковою літературою, в тому числі - підвищеного рівня складності. Експерти рекомендують виділяти як мінімум годину часу щодня для того, щоб курс п'ятого класу був засвоєний максимально якісно.

Ази ефективної самопідготовки для учнів

Під час підготовки із застосуванням навчальних матеріалів та ГДЗ з математики за 5 клас важливо звертати увагу на принцип правильного запису результату. Нерідко грамотно отримана відповідь виявляється неправильно записаною. Як підсумок - заниження балів на контрольних, втрата призових місць, перемог на олімпіадах та конкурсах. Саме в готових розв'язниках відповіді представлені в тому форматі, в якому вони регламентовані освітніми стандартами. На ці нормативи спираються перевіряючі під час оцінки учнівських робіт:

 • контрольних і перевірочних;
 • підсумкових випробувань випускників;
 • олімпіадних та конкурсних завдань.

З огляду на регулярність зміни регламентів, важливо користуватися оновленими даними, розміщеними на популярних сайтах для школярів.
Займатися зі збірниками ГДЗ з математики в 5 класі можна і самостійно, і з репетиторами. Деякі шкільні вчителі прямо рекомендують п'ятикласникам застосовувати ці корисні ресурси. У числі аргументів на користь такої підготовки вони наводять наступні аргументи:

 • розвиваються навички роботи з інформацією - її пошуком, підбором, аналізом, порівнянням, запам'ятовуванням;
 • виробляється корисна звичка працювати самостійно, не тільки шукати матеріал, але й перевіряти власні знання, їх рівень;
 • з огляду на те, що нерідко ГДЗ застосовуються в умовах обмеженості часу, п'ятикласники засвоюють принципи оперативної роботи з даними, разом з цим - вони націлені на високий результат і відсутність помилок в роботі.

Ці корисні якості стануть в нагоді не тільки в середній школі, а і в старшій, а також під час підготовки до випускних випробувань і після закінчення школи. Головне - не забувати про регулярність проведення таких занять. Відповідальний підхід допоможе виробити корисну звичку, яка буде затребувана під час вивчення не тільки математики, а й інших наук, дозволить заощадити сімейний бюджет, відмовившись або значно зменшивши кількість годин на роботу з репетиторами, відвідування математичних курсів та гуртків.

Головні групи користувачів гдз з математики за 5 клас до шкільного курсу

Згідно з оцінками запитів користувачів та експертної думки, хоча б раз за весь період проходження курсу ГДЗ скористався кожен п'ятикласник. Хоча, як було сказано вище, є педагоги, які заохочують такий підхід, деякі їх колеги висловлюються проти "списування" рішень з готових відповідей. Проте, така робота теж приносить користь:

 • вчить швидко шукати і знаходити потрібні відповіді;
 • набагато корисніше займатися з готовими відповідями з математики вдома, маючи достатній запас часу, щоб не просто переписати, а розібратися з рішенням. Переписуючи відповіді на домашню роботу у однокласників перед уроком, п'ятикласники позбавлені таких переваг.

Крім цього, популярним є використання ГДЗ для розбору практичної частини занять і домашніх завдань тими п'ятикласниками, які з тих чи інших причин (хвороби, спортивні збори, поїздки на участь в конкурсах та ін.) пропустили пояснення вчителя. І за допомогою збірників відповідей самостійно розбираються з розв'язанням вдома.
Існує значний перелік тих, хто користується розв'язниками на постійній або регулярній основі. Це:

1. Керівники математичних курсів і гуртків, а також репетитори, які не є шкільними педагогами-предметниками або експертами ЗНО. Прекрасно знаючи математику, вони, тим не менш, не обладають знаннями методології викладання, пояснення і записування матеріалу на основі діючих стандартів. Застосовуючи ГДЗ з математики для 5 класу ці фахівці зможуть дохідливо і зрозуміло пояснити п'ятикласникам як необхідно:

 • аналізувати умову завдання;
 • записувати дано;
 • визначати логіку і алгоритм взаємодії величин;
 • формулювати питання;
 • давати і відображати відповіді.

Тобто для цієї категорії користувачів збірники відповідей - готова і ефективна методична розробка, яка активно застосовується в рамках їх роботи з учнями.

2. П'ятикласники, які знаходяться на домашній або сімейній формі навчання, коли постійна присутність на уроці в школі і отримання пояснень вчителя є недоступним. Ці учні застосовують збірники рішень до підручників і практикумів, щоб розібратися, як саме слід відповідати, писати перевірочні, самостійні, контрольні, виконувати поточні завдання з програми.

3. Готуються до конкурсів, олімпіад. Цим школярам потрібен матеріал, який виходить за рамки програми. ГДЗ допомагають розбирати найскладніші математичні завдання.

Оскільки в ході введення карантинних заходів всі без винятку школярі були переведені на дистанційну форму навчання, інтерес до відповідей з математики 5 клас істотно зріс. Ці матеріали стали потрібні, щоб в умовах скорочення часу навчання (числа уроків та їх тривалості) засвоїти програму на тому ж рівні, не зменшуючи темпів і якості підготовки.

ГДЗ для 5 класу