ГДЗ 1 клас - готові домашні завдання

ГДЗ 1 клас Математика

ГДЗ математика 1 клас Бевз 2018 ГДЗ математика 1 клас Бевз 2018 ГДЗ математика 1 клас Гісь, Філяк 2018 ГДЗ математика 1 клас Лишенко 2018

ГДЗ 1 клас Українська мова

М. Д. Захарійчук

ГДЗ 1 клас Я досліджую світ

ГДЗ Я досліджую світ 1 клас Грущинська 2018, 2 частина ГДЗ Я досліджую світ 1 клас Гільберг 2018, 2 частина

ГДЗ 1 клас Англiйська мова

О. Д. Карп'юк
А.М. Несвіт
М.Є. Ростоцька, О.Д. Карп’юк

ГДЗ 1 клас Німецька мова

С. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва
О.О. Паршикова, Г.М. Мельничук, Л.П. Савченко

Найвідповідальнішим і значущим в шкільній програмі є 1 клас, де на дитину чекають перші випробування в осягненні наукових горизонтів. І одним з найскладніших випробувань є домашні завдання, до яких доведеться звикнути не тільки початківцю школяреві, а й його батькам.
Це дуже хвилююча подія не тільки для самих дітей, але й для їх батьків. Нові знайомства, вчитель, уроки... Більшість батьків хоче, щоб їх дитина вчилася краще за всіх і радувала їх тільки відмінними оцінками. Знаючи свої прогалини знань і слабкі місця в навчанні, вони починають швидше віддавати своїх дітей до гуртків, центрів розвитку, до репетиторів і т.д. Але тим самим учень отримує тільки додаткове навантаження, пропадає цікавість і бажання до навчання вже в 1 класі.

Навіщо потрібні ГДЗ для 1 класу?

Тоді на допомогу батькам та їхнім дітям приходять готові домашні завдання! ГДЗ за 1 клас містять відповіді на всі завдання зі шкільної програми: домашні завдання з підручників і робочих зошитів з математики, української мови, англійської мови, літератури, навколишнього світу та інших предметів тепер не буде проблемою.
ГДЗ створені в першу чергу на допомогу батькам. Відповіді на номери і докладні поетапні рішення дозволять швидко перевірити правильність вирішеної вправи. Також розв'язники містять всю необхідну інформацію з дисципліни, яка допоможе пояснити вашій дитині новий матеріал з будь-якого предмету.
На нашому сайті ви знайдете ГДЗ за 1 клас, які допоможуть вам і вашій дитині легко подолати всі труднощі, пройшовши перший навчальний рік навчання на вищому рівні.

Що ми пропонуємо першокласникам?

У нас ви знайдете ГДЗ 1 клас, в спеціальних підручника. Для наочності багато завдань представлені в картинках. Це дозволить юному школяреві не тільки "списати готове", а й достеменно розібратися з тим, звідки взялася кінцева відповідь.
У нас кожен урок 1 класу розписаний з великою точністю. Тому ви завжди знайдете те, що шукали.

Перший клас, як фундамент знань

Сьогодні 1 клас в Україні є досить складним. Адже шкільна програма вже не та, що була 10 або навіть 5 років тому. Тому школяр має відразу починати добре вчитися, виконуючи на відмінно поставлені перед ним завдання. Адже саме так можна отримати фундамент знань, який дозволить успішно пройти початкову і середню школу, а потім здати горезвісне ЗНО.
Не варто боятися труднощів - варто їх долати. З нами ви зможете подивитися готові домашні завдання за 1 клас, прочитати методичні матеріали і розібрати будь-які вправи. А значить, ваша дитина обов'язково зможе зрозуміти, що надається їй за програмою навчання.
Залишається додати, що кожен першокласник може почати вчитися на відмінно з першого ж дня з сайтом Vidminny.com. Для цього просто потрібно трохи терпіння, старанності і допомога нашого сайту.