ГДЗ 10 клас - готові домашні завдання

ГДЗ 10 клас Математика

ГДЗ математика 10 клас Ярошенко 2018

ГДЗ 10 клас Алгебра

ГДЗ алгебра 10 клас Мерзляк 2018

ГДЗ 10 клас Геометрія

М. І. Бурда / Н. А. Тарасенкова / О. М. Коломієць
О. С. Істер / О. В. Єргіна
А. Г. Мерзляк / Д. А. Номіровський / В. Б. Полонський / М. С. Якір

ГДЗ 10 клас Українська мова

ГДЗ до підручника з української мови 10 клас О.М. Авраменко 2018 рік

ГДЗ 10 клас Англiйська мова

О. Д. Карп'юк
С.В. Мясоєдова
Л.В. Калініна / І.В. Самойлюкевич

ГДЗ 10 клас Фізика

В. Д. Сиротюк
В. Г. Бар’яхтар / С. О. Довгий / Ф. Я. Божинова
О. О. Мозель

ГДЗ 10 клас Хімія

ГДЗ хімія 10 клас Попель ГДЗ хімія 10 клас Ярошенко 2018

ГДЗ 10 клас Німецька мова

С. І. Сотникова / Г. В. Гоголєва
С.І. Сотникова
Н.П. Басай

ГДЗ 10 клас Інформатика

Й.Я. Ривкінд / Т.І. Лисенко / Л.А. Чернікова / В.В. Шакотько

ГДЗ 10 клас Географія

О. Г. Стадник
В.Ю. Пестушко / Г.Ш. Уварова
С.Г. Кобернік / Р.Р. Коваленко

ГДЗ 10 клас Біологія

Т. О. Сало / Л. В. Деревинська
В. І. Соболь
К. М. Задорожний

ГДЗ 10 клас Всесвітня історія

О.В. Гісем / О.О Мартинюк
П. Б. Полянський

ГДЗ 10 клас Історія України

В. В. Воропаєва
О.В. Гісем / О.О Мартинюк
О. П. Реєнт / О. В. Малій

ГДЗ 10 клас Українська література

Н.І. Черсунова

Необхідність ГДЗ для 10 класу?

Школярі вступили в нову фазу дорослішання і навчання. Якісь уроки в десятому класі сприймаються вельми легко, вони вже не здаються важкими. З'являються нові дисципліни, які багатьма учнями сприймаються з ентузіазмом. Але завжди були, є і будуть предмети, які не користуються особливою популярністю. Наприклад, підлітки з гуманітарним складом розуму не люблять відвідувати точні науки. І навпаки.
Особливу увагу треба приділити англійській мові, особливо тим, кому цей предмет взагалі не дається. Також можливі труднощі з практичними завданнями з української, алгебри, геометрії, хімії, фізики. Поява нових предметів теж обіцяє деяку напругу, поки школярі не вникнуть глибше в матеріал. Для уникнення усіляких негативних наслідків і зниження рівня успішності внаслідок будь-яких непорозумінь, фахівцями в галузі педагогіки рекомендовано скористатися ГДЗ 10 клас. Розв'язники можна знайти онлайн, тож це не вимагає особливих витрат місця і грошей. За допомогою ГДЗ ви зможете не лише перевірити правильність відповідей, а і розібратися як саме була розв'язана та чи інша вправа, яка вам не дається.

До чого готуватися старшокласникам

З переходом до 10 класу у школярів починається новий етап в навчанні, набуття середньої загальної освіти. У цей період підліток вже вірогідно визначився з вибором майбутньої професії і вирішив для себе які профільні предмети йому варто опанувати. Адаптація і жорсткі критерії оцінки знань можуть негативно вплинути на успішність. Вимоги вчителів збільшуються, а досліджуваний матеріал ускладнюється. Полегшити процес навчання зможуть спеціальні посібники-розв'язники. Грамотно складені фахівцями вони мають вірні і детально розписані відповіді. ГДЗ 10 клас є до всіх підручників шкільного курсу. Користуватися ними легко і зручно, структура розв'язників аналогічна до навчальних посібників, а номери завдань повністю збігаються. Це в значній мірі полегшує пошук потрібної інформації і економить час і сили старшокласника. ГДЗ існують в електронному вигляді, онлайн.

Перелік обов'язкових дисциплін

Перелік обов'язкових предметів в десятому класі виглядає так:

 • Українська мова спрямована більшою мірою на повторення вже вивченого матеріалу, а також учні дізнаються про культуру та стилістику мови.
 • Література присвячена глибшому вивченню художніх творів, де учні спробують осмислити і зрозуміти світ письменника.
 • Англійська мова. На уроках діти поглиблять свої знання повторюючи і поповнюючи свій словниковий запас.
 • Алгебра починає вивчати основи математичного аналізу, різні властивості числових функцій, тригонометричні рівняння та способи їх розв'язання.
 • Геометрія дасть знання про основні види багатогранників, а також про вектори в просторі.
 • Інформатика дасть поняття про основні операційні системи. Учень навчиться створювати презентації і таблиці в електронному вигляді.
 • Історія. На уроках старшокласники дізнаються історію України, рідного краю з найдавніших часів і до наших днів.
 • Географія розповість про соціально-економічну карту світу.
 • Фізика занурить учнів у поглиблене вивчення механіки і законів її збереження, а також дасть поглиблені знання про теплові явища.
 • Хімія дасть знання про неорганічні елементи, учні познайомиться з її законами та теоріями.
 • На уроках біології старшокласники отримають знання про сучасні поняття природи, видатні відкриття, а також познайомиться з основами цитології та генетики.

Остаточний список дисциплін формує в основному сама школа, тому деякі предмети можуть відрізнятися в різних навчальних закладах.

На що звернути увагу

У десятому класі йде в основному повторення і закріплення пройденого матеріалу. Підліток, який визначився з вибором професії, має робити акцент на дисциплінах які йому знадобляться в майбутньому. Також не варто забувати поступово готуватися до ЗНО, де математика і українська мова є обов'язковими предметами для складання іспитів.