ГДЗ 10 клас математика Бевз 2018

ГДЗ для 10 класу

   

ГДЗ математика 10 клас Ярошенко 2018  Рівень стандарту
Автори: Г. П. Бевз, В. Г. Бевз
Рік видання: 2018
Видавництво: Освіта, Київ

 

Десятий клас навчання у школі – це час активної та посиленої підготовки до підсумкових випробувань, які чекають на учня наступного року. Але крім того, що потрібно повторювати всю шкільну програму за попередні класи, необхідно засвоювати новий матеріал і успішно вправлятися з домашнім завданням. Наш довідник містить відповіді на всі завдання навчальної книги. Посібник містить вправи рівня стандарту. Із завданнями цього типу інколи складно впоратися навіть тим школярам, ​​які добре знаються на предметі. У такому разі варто зазирнути до ГДЗ, щоб перевірити правильність відповіді до найважчих вправ.


Оберіть номер вправи з математики за 10 клас Бевз 2018, відповідь на яке ви шукаєте і отримаєте її тут:


 


Самостійна робота 1

Самостійна робота 2

Самостійна робота 3

Самостійна робота 4

Самостійна робота 5

Самостійна робота 6

Самостійна робота 7

Самостійна робота 8

Самостійна робота 9

Зміст ГДЗ з математики для 10 класу Бевз, 2018

На заняттях десятикласники будуть опановувати тригонометрію та графіки функцій, просторові фігури та координати. Разом із учителем вони розберуть наступні теми з підручника з математики Бевз 2018:

 • Функції, їхні властивості та графіки
 • Тригонометричні функції
 • Похідна та її застосування
 • Паралельність прямих і площин у просторі
 • Перпендикулярність прямих і площин у просторі
 • Координати і вектори у просторі
 • Самостійні роботи

До кінця 10 класу учень опанує навички, які стануть у нагоді під час складання державного іспиту з математики. Школяр навчиться розв'язувати ірраціональні рівняння та нерівності, а також знаходити похідну функції.

Чому варто використовувати ГДЗ з математики для 10 класу

У посібнику готові вправи та самостійні роботи знаходяться на одній сторінці. Завдяки зручній структурі, учень швидко знайде відповідь до будь-якого завдання. Десятикласник заощадить час, який витратив би на пошук правильної відповіді. Натомість він зможе ще раз відкрити підручник, і прочитати потрібний параграф. ГДЗ допоможе:

 • зрозуміти, на якому етапі розв'язання було допущено помилку;
 • виправити помилку і повторити потрібну формулу;
 • закріпити пройдений матеріал;
 • вирішити номер підвищеної складності.

Посібник необхідно використовувати для самоперевірки. Щоб отримати високу оцінку, школяру потрібно самостійно розібратися у темі. Слід спробувати вирішити завдання самому, а потім звернутися до онлайн-помічника.

ГДЗ і підготовка до уроку

Багатьом школярам важко дається тригонометрія та геометрія з об'ємними фігурами. Ці розділи математики містять безліч формул для запам'ятовування і вимагають підключення просторової уяви. Часто учням доводиться одночасно виконувати домашнє завдання і готуватися до самостійної роботи. Завдяки ГДЗ майбутній випускник підвищить свою успішність. Він отримає гарні оцінки за контрольні роботи, які вплинуть на підсумкову оцінку з математики. Школяру буде достатньо зберегти таку ж оцінку в наступному році. Тоді високий бал допоможе під час вступу до ВНЗ.

Будь vidminny.com!

ГДЗ для 10 класу