ГДЗ з англійської мови для 4 класу

ГДЗ для 4 класу

Швидкі ГДЗ та відповіді з англійської за 4 клас

Працювати зі збірками з англійської можна як самостійно, так і спільно з помічниками. У початковій школі ними нерідко стають батьки школярів. Матеріали ресурсу настільки зручні і зрозумілі в застосуванні, що скористатися ними можуть навіть ті батьки, які самі в школі вивчали інші іноземні мови. Наприклад, французьку або німецьку. Такі заняття з залученням ГДЗ як еталону для звірки правильності виконання завдань будуть не менш ефективні і результативні, ніж робота за допомогою репетиторів або з відвідуванням спеціалізованих мовних курсів та гуртків.
Для того, щоб підготовка з ГДЗ з англійської за 4 клас приносила максимум користі, слід дотримуватися деяких умов, які забезпечують успіх. Серед ключових:

 • Достатня кількість часу, який виділяється на роботу. Оптимальними вважаються щоденні заняття не менше ніж академічна або астрономічна година на день. Не завжди є можливість організувати роботу щодня, в цьому випадку альтернативою щоденним стануть щотижневі заняття. Але їх тривалість варто збільшити - вони не мають тривати менше, ніж 60 хвилин, а проводитися - не рідше двох-трьох разів на тиждень.
 • Відсутність тривалих перерв. Прогалини більш ніж на 14 днів негативно позначаються на запам'ятовуванні матеріалу - значна частина його може просто забутися. Крім того, подальше "надолуження" великими блоками інформації погіршує її засвоєння четверокласниками. З огляду на те, що іноземна - досить непроста для вивчення дисципліна, особливо за самостійної роботи, краще не робити великих прогалин в роботі.
ГДЗ 4 клас англійська мова Карпюк 2021  Автори: О. Д. Карпюк
Рік видання: 2021
Видавництво: Астон, Тернопіль
ГДЗ 4 клас зошит англійська мова Карпюк 2021  Робочий зошит Workbook
Автори: О. Д. Карпюк
Рік видання: 2021
Видавництво: Астон, Тернопіль
ГДЗ 4 клас англійська мова Мітчелл 2021 

Автори: Г. К. Мітчелл, М. Малкоґіанні
Тип: Workbook
Рік видання: 2021
Видавництво: Лінгвіст, Київ

ГДЗ 4 клас англійська мова Будна 2021  Автори: Т. Б. Будна
Рік видання: 2021
Видавництво: Навчальна книга, Тернопіль

Періодичний самоконтроль, оцінка своїх досягнень і виявлення проблем та помилок, які треба опрацювати і виправити. Такий стиль підготовки корисний не тільки для поточних результатів - він дозволяє набути цінних навичок:

 • пошуку, аналізу та підбору даних;
 • їх порівняння, вибору оптимального варіанту відповіді;
 • запам'ятовування техніки грамотного запису рішення, оформлення результату.

Це стане в нагоді і згодом, не тільки в початковій школі, а й у середній, старшій, а також після її закінчення.

Недоліки та переваги застосування довідкових матеріалів ГДЗ з англійської в 4 класі

Незважаючи на всі переваги, дехто з викладачів іноземної виступають різко проти застосування онлайн довідників з англійської мови, особливо в початковій школі. Вони мотивують свою позицію наступними аргументами:

 • Наявність готових відповідей істотно знижує мотивацію учнів. Вони не намагаються відповісти на питання самостійно, тобто, втрачається головний принцип навчання, який роками застосовувався в школі.
 • Якщо відпоідь завжди під рукою, не треба запам'ятовувати складні граматичні звороти, вчити неправильні дієслова, техніки формулювань фраз і пропозицій. Та й словниковий багаж учнів збіднюється, що негативно позначається на результаті навчання.
 • Можливість використання чужих готових відповідей знижує відповідальність за результат своєї праці, блокує ініціативу і прагнення вчитися якнайкраще, щоб досягти поставлених цілей.

Однак багато їхніх колег заперечують проти такої категоричності. На їхню думку, ГДЗ з англійської за 4 клас не тільки не шкідливі, але й будуть корисні як самим школярам, ​​так і іншим зацікавленим користувачам. У числі доводів за застосування цих матеріалів наводяться наступні:

 • Ті, кому іноземний знадобиться згодом, в тому числі - для особистих і професійних цілей, скористаються цими матеріалами не просто для того, щоб списати рішення, а щоб вдуматися в правильну відповідь, проаналізувати і зрозуміти її. Настільки ж серйозно з ресурсом будуть працювати і ті школярі, які планують брати участь в олімпіадах і конкурсах з предмету.
 • Навіть просте переписування зі збірки готових відповідей є набагато ефективнішим і кориснішим за списування відповіді у однокласника перед уроком. Наприклад, з тієї простої причини, що вдома у четверокласника значно більше часу щоб не просто переписати рішення, а й зрозуміти його, вивчити алгоритм і логіку отримання, запам'ятати і застосовувати в подальшому під час вирішення аналогічних завдань. Тоді як в класі, в умовах обмеженості часу, цієї можливості немає.
 • Деякі учні, пропустивши матеріал, який вивчається в класі, вкрай болісно реагують на неможливість отримати високу оцінку, в повній мірі зрозуміти і опанувати інформацію. Застосування ГДЗ дозволить самостійно розібрати завдання з пропущеного матеріалу, відповісти і отримати потрібну оцінку. Тобто, навпаки, мотивує учнів не здавати позиції навіть тоді, коли вони не мають можливості з тих чи інших причин бути присутнім на шкільних уроках.

У будь-якому випадку, перед написанням діагностичних, контрольних робіт, багато школярів вдаються до допомоги ГДЗ. Вони використовують ці матеріали не тільки для того, щоб знайти вірне рішення, але й щоб зрозуміти принцип та схему його отримання, навчитися діяти грамотно і, в потрібний момент, застосувати отримані навички та знання під час вирішення аналогічних варіантів завдань.

ГДЗ для 4 класу