ГДЗ 4 клас математика Логачевська 2021

Частина 1

ГДЗ для 4 класу

ГДЗ 4 клас математика Логачевська 2021  Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська
Рік видання: 2021
Видавництво: Літера ЛТД

ГДЗ з математики 4 клас Логачевська 2021 допоможе школяру впоратися з переходом до середньої школи.

У цей складний період учень має буде здати підсумкову контрольну роботу з усіх предметів, разом з математикою. У зв'язку з цим підручник поділено на 2 частини. У першому півріччі навчальна програма спрямована на повторення пройденого матеріалу. Другий семестр присвячений вивченню нових тем. На четвертому році навчання школяр буде вивчати:

  • повторення вивченого у 3 класі;
  • багатоцифрові числа та операції з ними, як усно, так і письмово;
  • одиниці вимірювання, часу, відстані, швидкості і т.д.

На заняттях четверокласник дізнається багато фундаментальної інформації, яка стане в нагоді йому у наступні роки навчання. Наприклад, додавання і віднімання багатоцифрових чисел, знаходження швидкості руху і багато іншого. Ще викладач розповість не тільки про письмові, а й усні прийоми множення. Вони дозволяють проводити необхідні розрахунки в умі.

Оберіть номер сторінки з математики за 4 клас С. П. Логачевська 2021, де ви шукаєте відповіді і отримаєте їх тут:


 


Переваги ГДЗ з математики 4 клас Логачевська

Готові відповіді з математики Логачевської 2021 року видання містить завдання різного типу. Якісь приклади школяр розв'яже легко, а деякі – не так просто. Навіть якщо учень добре розуміється на предметі, він може припуститися помилки під час розв'язання складної вправи. Щоб отримати максимальну оцінку, варто звернутися за допомогою до ГДЗ. Завдяки ним школяр влаштує самоперевірку, виправить допущені помилки, повторить матеріал, з яким виникли проблеми, краще підготується до уроку та отримає гарний бал. Посібник у форматі онлайн зручний тим, що його можна відкрити на будь-якому пристрої з працюючим інтернетом, будь то смартфон чи планшет. У ГДЗ є вірні відповіді всіх завдань першої частини підручника авторів С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська, отже учневі не доведеться шукати інформацію в інших джерелах.

Плюси ГДЗ з математики за 4 клас:

  • значно полегшує перевірку домашніх завдань батькам, які вже забули основи шкільного курсу, або не мають вільного часу для розв'язання вправ;
  • дозволяє дуже оперативно справлятися з домашніми завданнями, внаслідок чого молоді люди встигають відновити сили перед навчальним днем;
  • посторінкова навігація дає можливість швидко і без проблем знайти на ресурсі потрібний номер вправи, за яким потрібна ґрунтовна консультація ГДЗ.

Слід пам'ятати, що вірні відповіді, які розміщені в ГДЗ, пройшли неодноразову редакцію професіоналів, щоб задовольнити навіть найсуворішого викладача. Зміст розв'язника написано простими словами, щоб бути схожим на роздуми та дослідження наймолодшого представника початкової школи. Молоді люди зможуть збільшити кількість позитивних оцінок у щоденнику, а незадовільні бали залишаться у минулому.

Стань vidminny.com!

ГДЗ для 4 класу