ГДЗ 4 клас математика Лишенко 2021

Частина 1

ГДЗ для 4 класу

ГДЗ 4 клас математика Лишенко 2021  Автори: Г. П. Лишенко
Рік видання: 2021
Видавництво: Генеза, Київ

ГДЗ 4 клас математика Лишенко 2021 частина 2

ГДЗ з математики за 4 клас до підручника Лишенко 2021 розроблено визнаними фахівцями у сфері освіти відповідно до вимог освітнього стандарту. Навчальний посібник входить до методичного комплекту разом із підручником, робочим зошитом, контрольними та тестовими завданнями. ГДЗ містить правильні відповіді до всіх вправ головного видання. Цього року учні закінчують початкову школу, і попереду на них чекають підсумкові випробування, підготовку до яких краще здійснювати протягом усього навчального року. Цей навчальний посібник стане доброю підмогою четверокласнику в опануванні всіх тем програми, з якими можуть виникнути труднощі:

 • повторення вивченого у 3 класі;
 • письмові прийоми множення і ділення;
 • дроби та їх застосування;
 • п’ятицифрові та шестицифрові числа;
 • одиниці довжини, маси, об'єму;
 • вимірювання часу;
 • обчислення площі.

Оберіть номер завдання з математики за 4 клас Г. П. Лишенко 2021, відповідь на яке ви шукаєте і отримаєте її тут:


 


Додаткові вправи сторінка 23

Додаткові вправи сторінка 127

Заняття з ресурсом допоможуть впоратися з усіма завданнями до цих та інших розділів підручника, підтягнути поточну успішність та підготуватися до екзаменів до кінця навчального року. ГДЗ з математики за 4 клас Лишенко 2021 розміщено в інтернет-форматі і є доступним з будь-якого гаджета. Скористатися ресурсом можна будь-коли, і будь-де. Проста навігаційна система забезпечить швидкий пошук потрібної сторінки посібника. Застосовуючи збірку готових відповідей, учень зможе:

 • заощадити час, витрачений на підготовку з математики;
 • потренуватися у розв'язанні прикладів та завдань;
 • розібрати складні номери;
 • планово готуватися до екзаменів та поточних перевірочних та контрольних робіт;
 • поглибити свої знання з дисципліни.

Батькам про ГДЗ з математики за 4 клас до підручника Лишенко 2021

Батькам онлайн-збірка також буде корисною. З її допомогою вони матимуть змогу протестувати своїх дітей. А уважний аналіз допущених помилок мінімізує їх повторну появу і вкаже на «прогалини» у знаннях. З ГДЗ можна швидко перевірити та усунути всі недоліки.

Що дають ГДЗ з математики за 4 клас

Математика – а згодом і алгебра – є невід'ємною частиною будь-якого шкільного іспиту. Вміння рахувати, поряд із опануванням азів граматики – найважливіша складова всієї середньої освіти. Але основи будь-якої важливої ​​інформації закладаються саме у початковій школі. Тому на четвертому класі лежить подвійна відповідальність – необхідно глибоко вивчати основи науки та паралельно готуватися до здачі екзаменів. Професійні педагоги подбали про те, щоб учню було надано персонального репетитора, здатного підказати алгоритм вирішення та роз'яснити нюанси теорії – ГДЗ до підручника за редакцією Лишенко, 2021 року видання.

Стань vidminny.com!

ГДЗ для 4 класу