ГДЗ 9 клас геометрія Мерзляк 2017

ГДЗ для 9 класу

     

ГДЗ геометрія 9 клас Мерзляк 2017  Автори: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Рік видання: 2017
Видавництво: Гімназія, Харків

Готові рішення завдань для підручника з геометрії для 9 класу Мерзляка, Полонського, Якіра допоможуть школярам швидше справлятися з завданням додому, батькам перевірити підготовленість дітей до школи, а вчителям - готувати власні матеріали і звіряти роботи учнів, щоб переконатися в їхній відповідності оформлення.

Що міститься в ГДЗ з геометрії за 9 клас Мерзляк?

Розв'язник з геометрії за 9 клас (автори: А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір) містить правильні відповіді на всі завдання і вправи з підручника, тому ви легко знайдете в ньому всю необхідну інформацію, щоб можна було простіше справлятися з:

 • тестами;
 • перевірочними і контрольними роботами;
 • кресленнями;
 • завданнями.

За його допомогою можна не тільки просто аналізувати запропоновані рішення, а й поглиблювати свої знання з предмету, щоб бути завжди готовим до уроку і будь-яких питань вчителя з геометрії. Шкільна книга розв'язана повністю, тому ви не зіткнетеся з тим, що не можете знайти будь-якого номеру з неї у допоміжному посібнику.
Всі правильні відповіді супроводжуються детальними кресленнями, які дуже важливі для розуміння заданого з предмету. Вже за ними учень часто може самостійно впоратися з поставленим питанням і застосувати необхідні правила, теореми та аксіоми, щоб продемонструвати власні навички та практичні вміння на уроці перед класом і викладачем.

Грамотність допоміжних матеріалів

Збірник з геометрії за 9 клас від Мерзляка складено кваліфікованими авторами, компетентними в цій навчальній дисципліни. Це методисти та педагоги, тому в точності сумніватися не доводиться. Автори детально знайомі з робочою програмою з дисципліни і пропонують детально опрацьовані вправи з поясненнями всіх дій. Тому ви легко зможе використовувати ГДЗ для поглиблення своїх знань, підвищення успішності і більш повного розуміння кожної досліджуваної теми.
З підібраною інформацією до книги Мерзляка, Полонського, Якіра навчання в школі буде простішим і зручнішим. Всі номери з неї нескладно знайти онлайн всього за один клік. Доступний виклад всіх застосовуваних правил повністю відповідає рекомендаціям щодо дев'ятикласників, тому використовувати посібник просто.


Оберіть номер завдання з геометрії за 9 клас А. Г. Мерзляк 2017, відповідь на яке ви шукаєте і отримаєте її тут: 


§ 1. Розв’язування трикутників

1. Синус, косинус і тангенс кута від 0° до 180° № 2-27

2. Теорема косинусів № 1-48

3. Теорема синусів № 1-38

4. Розв’язування трикутників № 1-16

5. Формули для знаходження площі трикутника № 1-45

§ 2. Правильні многокутники

6. Правильні многокутники та їхні властивості № 3-31

§ 3. Декартові координати на площині

8. Відстань між двома точками із заданими координатами. Координати середини відрізка № 1-36

9. Рівняння фігури. Рівняння кола № 1-29

10. Рівняння прямої № 1-31

11. Кутовий коефіцієнт прямої № 1-20

§ 4. Вектори

12. Поняття вектора № 1-36

13. Координати вектора № 1-25

14. Додавання і віднімання векторів № 1-57

15. Множення вектора на число № 1-56

16. Скалярний добуток векторів № 1-44

§ 5. Геометричні перетворення

17. Рух (переміщення) фігури. Паралельне перенесення № 1-39

18. Осьова симетрія № 1-39

19. Центральна симетрія. Поворот № 1-39

20. Подібність фігур № 1-58

Геометрія - це важлива і невід'ємна частина математики. Ця наука вивчає фігури (об'єкти на площині і в просторі) і взаємозв'язок між ними. Вивчення геометрії розвиває просторове та образне мислення, допомагає виробити гнучке і адаптивне бачення процесів в навколишньому світі.
Мерзляк, Полонський, Якір деякий час тому розробили авторський навчально-методичний комплекс. Підготовкою його до друку, дизайном та ілюструванням займалося видавництво «Гімназія» 2017-го року. На нашому сайті представлені актуальні, рекомендовані Міністерством освіти версії підручників.
Розв'язник покликаний допомогти школярам, ​​які хотіли б краще розуміти предмет, але не обладають видатними здібностями в геометрії. Завдання будуть корисні в закріпленні і повторенні знань, розумінні прийомів, які застосовуються для доведення теорем. За бажанням за цими ГДЗ можна підготуватися і до ЗНО з математики.

Чому учні дев'ятого класу обирають ГДЗ Мерзляка, Полонського, Якіра 2017-го року з геометрії?

За допомогою розв'язнику будь-який школяр розбереться в тонкощах доведення теорем, розрахунку геометричних фігур, визначенні площ та периметрів. Результатом стануть відмінні результати, продемонстровані на перевірочних та самостійних роботах, профільних тестах. Переваги у наведених збірок наступні:

 • швидкий та інтуїтивний пошук;
 • вірні приклади виконання креслень відповідно до вимог для випускників;
 • відповіді містять оптимальні алгоритми рішення, а також докладні пояснення;
 • сумісність сайту з усіма видами сучасних електронних пристроїв.
 • Позитивний результат прийде швидко, і вчитель почне помічати і відзначати ваші успіхи.
 • Вже через кілька тижнів школяр буде краще розбиратися в завданнях і відчує інтерес до науки.
 • Чому в 9 класі переважно віддають перевагу вірним відповідям з розв'язником Мерзляка?

Збірник містить величезну кількість завдань, які можна розв'язувати самостійно. Розібратися з алгоритмом дій не буде особливо складно, адже до ваших послуг наведені покрокові пояснення. Вправи розділені за рівнями складності. Кожен учень сам може обрати відповідні йому завдання і приклади. Корисними виявляться такі розділи, добре освітлені в посібнику:

 • розв’язування трикутників;
 • правильні многокутники;
 • декартові координати на площині;
 • вектори;
 • геометричні перетворення.

Цей посібник рекомендовано учням загальноосвітніх шкіл. Репетитори можуть використовувати ГДЗ для розширення і відпрацювання авторських методик. Наведені приклади і вправи повністю задовольняють вимогам стандартів освіти, обов'язкових для виконання всіма державними закладами освіти.

ГДЗ для 9 класу