ГДЗ 8 клас геометрія Мерзляк 2021

ГДЗ для 8 класу

        

ГДЗ геометрія 8 клас Мерзляк 2021  Автори: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Рік видання: 2021
Видавництво: Гімназія, Харків

Точні науки занадто швидко випаровуються з пам'яті без постійного повторення. В результаті, що згадають з курсу геометрії батьки школярів, якщо вона не стала частиною їхньої сьогоднішньої професії? У кращому випадку вони зможуть перерахувати всі тригонометричні функції і пояснять, що теорему потрібно доводити, а аксіому приймати як належне. Але допомогти розібратися з незрозумілою темою своїй дитині навряд чи під силу навіть колишньому відміннику. Набагато ефективніша підтримка віртуального консультанта – ГДЗ з геометрії за 8 клас Мерзляк 2021.

Персональний репетитор – ГДЗ з геометрії Мерзляк 2021

До восьмого класу всі науки виходять на досить серйозний рівень складності. Але якщо учень працює за поглибленою програмою, то багато завдань наближаються до тематики, яка вивчається на перших курсах багатьох непрофільних ВНЗ. Геометрія – надзвичайно цікавий предмет. Деякі завдання можна розв'язувати як захоплюючі головоломки та ребуси. Головною проблемою в цій ситуації стає гостра нестача часу, адже потрібно встигнути підготуватися до інших занять. Тому учню необхідні консультації на високопрофесійному рівні, які дозволяють глибоко та швидко розібратися у кожному розділі науки. Саме цю функцію успішно виконує онлайн-посібник ГДЗ з геометрії за 8 клас авторів А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір.

Докладніше про посібник готових відповідей до геометрії за 8 клас

Видання пропонує восьмикласнику 4 тематичних параграфи і завдання для перевірки, які містять вправи різного рівня складності з усіх тем та розділів основного підручника геометрії поточного навчального року. І допомагають згадати матеріал, вивчений у сьомому класі – на самому початку роботи з геометрією:

 • Чотирикутники
 • Подібність трикутників
 • Розв'язування прямокутних трикутників
 • Многокутники. Площа многокутника
 • Перевірте себе в тестовій формі
Оберіть номер завдання з геометрії за 8 клас А. Г. Мерзляк 2021, відповідь на яке ви шукаєте і отримаєте її тут:

 


Перевірте себе в тестовій формі

Розв'язник доповнює всі завдання докладними зразками розв'язання, пояснюючи учневі теоретичну складову, та застосування її для вирішення завдань.

Що можна вивчити за допомогою ГДЗ із геометрії за 8 клас Мерзляк

За умови, що восьмикласник самостійно та сумлінно виконує кожне завдання, а не списує його з готових відповідей, ГДЗ відкривають перед ним чудові навчальні можливості:

 • закріпити вміння виконувати завдання на побудову;
 • зрозуміти ознаки рівності трикутників;
 • розібратися з многокутниками та чотирикутниками.

Цей посібник буде слугувати і наступного навчального року, допомагаючи освіжити в пам'яті нюанси предмета.
Наша збірка завжди рятує підлітків в умовах нестачі часу і дає необхідні знання. У восьмому класі складність математичних дисциплін продовжує зростати. Вчителі відзначають, що саме з цього починається вивчення поглибленого рівня предмета.

Робоча програма готових відповідей з геометрії за 8 клас Мерзляк

Якщо у 7 класі діти обмежилися знайомством з геометричними місцями точок та простими завданнями на обчислення, доказом та побудовою, то цього року після короткого повтору пройденого будуть опановуватися:

 • властивості бісектрис, види трапецій, їх ознаки;
 • відношення площ трикутників, теорема Піфагора;
 • діаметр і хорда, вписані кола, точки її дотику до трикутника.

Передбачено багато годин на розв'язання вправ із зазначених тем. Втім, у рамках навчальної програми геометрії приділяється мало уваги, отже, частково доведеться розбиратися самому. Допоможуть ГДЗ. У дитини навіть з'явиться можливість підготуватися до контрольних робіт та олімпіад будь-якого рівня (шкільні, міські, обласні, всеукраїнські, міжнародні).

Структура та переваги ГДЗ з геометрії для 8 класу Мерзляк видання 2021 року

Посібник організований відповідно до навчальної програми. Розв'язання наведені за номерами вправ, тому не потрібно довго шукати потрібну сторінку. Далі йдуть питання для повторення, та завдання на закріплення вмінь. Готові відповіді моно використовувати різними способами, залежно від вашої мети:

 • для контрольної перевірки вже зробленої домашньої роботи;
 • як додатковий тренажер, звідки можна брати завдання для поліпшення здібностей до побудови та обчислення;
 • для згадки раніше пройденого матеріалу, який призабувся;
 • як "нагадувач" перед контрольними;
 • з метою швидкого виконання домашнього завдання.

Намагайтеся не застосовувати готові відповіді для механічного списування - краще перевіряти ще раз за ГДЗ вправи, виконані самостійно. Так ви за короткий термін зможете прокачати необхідні навички. Тут інтуїтивно зрозуміле розташування вправ у табличному форматі з можливістю пошуку потрібного номера.

Будь vidminny.com!

ГДЗ для 8 класу