ГДЗ 3 клас математика Антоніна Заїка, Світлана Тарнавська 2020

Частина 1

ГДЗ для 3 класу

ГДЗ математика 3 клас Заїка, Тарнавська 2020 

Частина 1
Автори: А. Заїка, С. Тарнавська
Рік видання: 2020
Видавництво: Підручники і посібники

ГДЗ 3 клас математика Заїка Тарнавська 2020 частина 2

До вашої уваги готові домашні завдання, представлені у вигляді зображення. Приносимо вибачення за низьку якість матеріалів, на жаль на цей момент немає можливості покращити їх якість.
Для отримання ГДЗ, оберіть потрібний параграф і натисніть відповідну кнопку з номером завдання, відповідь на яке ви шукаєте. Вас відразу перекине на зображення з правильним вирішенням завдання.

Оберіть номер завдання з математики за 3 клас А. Заїки і С. Тарнавської, відповідь на яке ви шукаєте і отримаєте її тут:


 13


 

Повторення вивченого матеріалу за 2 клас № 1 - 97

У цьому ГДЗ першого розділу підручника Антоніни Заїки та Світлани Тарнавської для 3-го класу з математики ви знайдете відповіді на домашні завдання, присвячені повторенню та закріпленню матеріалів, вивчених у другому класі. Після літніх канікул учні, зазвичай, значно віддаляються від вже вивченого матеріалу, забувають навіть базові поняття, засвоєні минулого року. Саме тому так багато часу приділяється повторному опануванню вже пройдених тем.

Множення і ділення № 98 - 167

Завдання та вправи на закріплення головних математичних операцій є надзвичайно важливими не лише для подальшого навчання, а й для використання у побуті. Без грунтовного вивчення і засвоєння цього матеріалу, учню буде вкрай важко опанувати подальше навчання не тільки з математики, а й з багатьох інших предметів. Представлені до вашої уваги ГДЗ призначені для перевірки своїх відповідей і виправлення помилок.

Таблиці множення і ділення № 168 - 263

У вивченні множення та ділення в 3 класі математики, для більш грунтовного запам'ятовування та розуміння цих операцій дуже корисним є використання їх наочного та графічного представлення. Саме у цьому розділі ви і знайдете готові домашні завдання, які є розв'язаннями вправ з таблицями.

Нумерація чисел у межах 1000 № 264 - 390

Найчастіше у повсякденному житті ми використовуємо числа у межах 1000. Саме тому опанування цього розділу є вкрай важливим для розвитку математичних здібностей учнів 3 класу. ГДЗ представлені у цьому розділі допоможуть вам перевірити свої знання або знання ваших дітей.

Арифметичні дії з числами в межах 1000 № 397 - 436

Арифметичні дії з числами до 1000 є також найбільш вживаними математичними операціями в побуті, тому варто приділити їм особливу увагу. Використовуйте інформацію з цієї сторінки для перевірки ваших знань і уважно опрацюйте вправу ще раз, якщо ваша відповідь і відповідь цих ГДЗ не аналогічні.

Додавання і віднімання чисел у межах 1000 № 437 - 530

Цей розділ насичений відповідями до вправ, які дозволяють опанувати основні арифметичні дії і засвоїти методи їх застосування. Тут розглядаються приклади додавання і віднімання чисел у письмовому вигляді.

Усне додавання і віднімання чисел № 531 - 590

Арифметичні операції в усному вигляді помітно відрізняються від тих же операцій у письмовому. Те, що нам просто і легко записати на папері, не дуже зручно під час усного обчислення, саме тому для усного додавання і віднімання використовуються інші методи і способи отримання правильної відповіді. Використовуйте ГДЗ для перевірки і порівняння відповідей, які ви отримали самостійно.

ГДЗ для 3 класу